KONST / Litografier / Färglitografi 13005054
nr 1300 5054
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 224/290. Motivet: 38x46 cm
Sten Ahlberg, svensk bildkonstnär född 1952 i Växjö.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:34:05
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)